SKID – wielozadaniowe mobilne zintegrowane systemy innowacyjnych technologii

Jako innowacyjna firma, oferujemy rozwiązania ultra nowoczesne i idealnie dopasowane do potrzeb i możliwości nawet najbardziej wymagających klientów.

Oferta urządzeń, aparatury dla przemysłu “zamkniętej” w koncepcji SKID, to specjalna linia produktów projektowanych i produkowanych pod indywidualne zamówienia inwestorów.

Czym jest SKID?

SKID to zintegrowany zespół urządzeń o określonych funkcjach i zadaniach w zależności od oczekiwań i przeznaczenia. Projektujemy i tworzymy SKIDY zarówno o przeznaczeniu do pracy na zewnątrz jak i na zewnątrz, często zorientowane na pracę w bardzo trudnych warunkach. Nasze SKIDY to najwyższa jakość i nieograniczona mobilność – co zdecydowanie ułatwia transport i zmianę miejsca pracy.

Przykładowe zrealizowane to projekty:

  • Urządzenia dla przemysłu gazowego: korektory, stacje redukcyjne, układy zaporowe, oczyszczalnie gazu, odwadniacze gazu,
  • Generatory energii elektrycznej  (BNG BLUE ENERGY SKID )o różnych mocach i parametrach projektowane pod warunki szczególne inwestorów. BNG BLUE ENERGY SKID to mobilne urządzenie zintegrowane w normatywnym kontenerze transportowym. Dzięki naszej technologii łatwo można zamienić źródło gazu naturalnego lub ropy, bądź też innego rodzaju gazu np. biogazu w pełni wydajną elektrownie elektryczną.
  • BNG POWER BANK – SKID, w którym “zamknięta” jest energia elektryczna. Stanowi on gigantyczną baterię do “przechowywania” energii elektrycznej.
  • Mobilna oczyszczalnia wody
  • Mobilne magazyny paliw płynnych i gazów z dystrybutorami.
  • Samowystarczalne stacje kontroli i nadzorowania dystrybucji gazu.